Ett par, förgylld gjutmetall, 1900-tal, höjd 40 cm.
1 900 SEK | 2016-11-27 20:21 |
1 800 SEK | 2016-11-27 20:21 |
1 500 SEK | 2016-11-27 20:20 |
750 SEK | 2016-11-27 20:20 |
200 SEK | 2016-11-27 15:55 |
200 SEK | 2016-11-27 18:07 |
100 SEK | 2016-11-20 06:43 |
75 SEK | 2016-11-10 22:00 |
50 SEK | 2016-11-10 19:19 |
50 SEK | Startpris |