Omkring 1840-tal, mahogny med förgyllda pelare samt dekor, renoverad, senare glas, 122 x 54 cm.
2 400 SEK | 2016-11-27 19:11 |
2 200 SEK | 2016-11-27 19:10 |
1 700 SEK | 2016-11-27 19:09 |
1 600 SEK | 2016-11-27 19:09 |
1 500 SEK | 2016-11-27 13:52 |
1 400 SEK | 2016-11-27 19:09 |
800 SEK | 2016-11-21 22:35 |
700 SEK | 2016-11-24 14:20 |
125 SEK | 2016-11-11 18:02 |
75 SEK | 2016-11-17 07:25 |
50 SEK | Startpris |