31. Spegel, Karl-Johan, Hallstämpel Göteborg

Omkring 1840-tal, mahogny med förgyllda pelare samt dekor, renoverad, senare glas, 122 x 54 cm.

Varunr 36714

27 November 2016 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 2 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

2 400 SEK2016-11-27 19:11
2 200 SEK2016-11-27 19:10
1 700 SEK2016-11-27 19:09
1 600 SEK2016-11-27 19:09
1 500 SEK2016-11-27 13:52
1 400 SEK2016-11-27 19:09
800 SEK2016-11-21 22:35
700 SEK2016-11-24 14:20
125 SEK2016-11-11 18:02
75 SEK2016-11-17 07:25
50 SEK Startpris

Stadsauktion 27 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.