Mittenglaset omkring 1600-tal, blyinfattat glas, skador, yttermått 110 x 62 cm, målning 20 x 13 cm.
350 SEK | 2016-11-27 20:27 |
300 SEK | 2016-11-27 18:59 |
250 SEK | 2016-11-27 18:24 |
50 SEK | 2016-11-14 20:52 |
50 SEK | Startpris |