35. Litografi, Olle Nyman

Signerad samt numrerad (50/50), 56,5 x 41 cm

Varunr 36706

27 November 2016 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 250 SEK21 00 SEK22 00 SEK

250 SEK2016-11-27 18:59
200 SEK2016-11-13 23:26
75 SEK2016-11-25 08:40
50 SEK Startpris

Stadsauktion 27 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.