3 st, bruksslitage, märken, repor, större väska med skador på lås, mått största väska 74 x 54 cm.
1 400 SEK | 2016-11-27 19:18 |
1 300 SEK | 2016-11-21 21:19 |
1 200 SEK | 2016-11-25 19:16 |
650 SEK | 2016-11-23 13:45 |
550 SEK | 2016-11-13 21:00 |
550 SEK | 2016-11-17 23:12 |
400 SEK | 2016-11-10 22:03 |
50 SEK | 2016-11-07 22:28 |
50 SEK | Startpris |