1800-tal, bruksslitage, lagningar, diam. 20 cm, höjd inkl. fat 16 cm.
450 SEK | 2016-11-27 19:21 |
400 SEK | 2016-11-23 19:29 |
300 SEK | 2016-11-12 20:46 |
200 SEK | 2016-11-20 21:16 |
150 SEK | 2016-11-17 07:26 |
100 SEK | 2016-11-08 08:03 |
50 SEK | 2016-11-07 18:37 |
50 SEK | Startpris |