Bruksslitage, repor i botten, inga nagg eller sprickor, höjd 24,5 cm
850 SEK | 2016-11-27 15:57 |
850 SEK | 2016-11-27 16:34 |
650 SEK | 2016-11-27 11:28 |
550 SEK | 2016-11-23 19:29 |
250 SEK | 2016-11-12 08:49 |
200 SEK | 2016-11-09 14:19 |
50 SEK | Startpris |