8. Ballongflaska 17/1800-tal

Bruksslitage, repor i botten, inga nagg eller sprickor, höjd 24,5 cm

Varunr 36684

27 November 2016 19:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 850 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

850 SEK2016-11-27 15:57
850 SEK2016-11-27 16:34
650 SEK2016-11-27 11:28
550 SEK2016-11-23 19:29
250 SEK2016-11-12 08:49
200 SEK2016-11-09 14:19
50 SEK Startpris

Stadsauktion 27 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.