Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, nagg/tillverkningdefekt, diam. 48 cm.
8 800 SEK | 2016-12-04 19:01 |
8 600 SEK | 2016-12-04 19:01 |
7 000 SEK | 2016-12-04 15:42 |
5 000 SEK | 2016-12-04 16:01 |
4 000 SEK | 2016-11-28 22:12 |
3 400 SEK | 2016-11-24 18:34 |
1 500 SEK | 2016-11-17 19:42 |
1 200 SEK | 2016-11-18 11:04 |
1 000 SEK | 2016-11-17 12:18 |
125 SEK | 2016-11-16 08:02 |
50 SEK | Startpris |