1. Fat, Kina

Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, nagg/tillverkningdefekt, diam. 48 cm.

Varunr 37090

4 December 2016 19:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 8 800 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

8 800 SEK2016-12-04 19:01
8 600 SEK2016-12-04 19:01
7 000 SEK2016-12-04 15:42
5 000 SEK2016-12-04 16:01
4 000 SEK2016-11-28 22:12
3 400 SEK2016-11-24 18:34
1 500 SEK2016-11-17 19:42
1 200 SEK2016-11-18 11:04
1 000 SEK2016-11-17 12:18
125 SEK2016-11-16 08:02
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 december 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.