Månadstavlor, 6 st, signerade samt numrerade, mått ca 26 x 38 cm
550 SEK | 2016-12-04 18:44 |
500 SEK | 2016-12-04 20:06 |
400 SEK | 2016-12-04 20:06 |
300 SEK | 2016-12-04 12:40 |
100 SEK | 2016-11-17 21:59 |
50 SEK | Startpris |