1800-tal, Sverige, bruksslitage, 95 x 58, höjd 77 cm
3 400 SEK | 2016-12-04 20:06 |
3 200 SEK | 2016-12-04 20:06 |
2 200 SEK | 2016-12-03 17:23 |
1 100 SEK | 2016-12-01 22:36 |
950 SEK | 2016-11-24 14:19 |
50 SEK | 2016-11-18 11:13 |
50 SEK | Startpris |