Senare hälft av 1900-tal, slitage, 62 x 52, höjd 74 cm
650 SEK | 2016-12-04 18:55 |
600 SEK | 2016-12-04 18:48 |
450 SEK | 2016-12-04 18:46 |
150 SEK | 2016-11-27 21:57 |
50 SEK | Startpris |