Signerad samt numrerad (68/250). Bladet ngt löst i ramen, rammått 65 x 85 cm
250 SEK | 2016-12-04 00:28 |
200 SEK | 2016-11-21 07:53 |
200 SEK | 2016-11-30 11:16 |
50 SEK | Startpris |