33. Litografi, Lasse Åberg

Signerad samt numrerad (68/250). Bladet ngt löst i ramen, rammått 65 x 85 cm

Varunr 36979

4 December 2016 19:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 250 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

250 SEK2016-12-04 00:28
200 SEK2016-11-21 07:53
200 SEK2016-11-30 11:16
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 december 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.