6 st i grönt glas, bruksslitage, ytliga repor, bottennagg, längd 30 cm.
1 900 SEK | 2016-12-04 19:11 |
1 500 SEK | 2016-12-04 18:52 |
1 400 SEK | 2016-12-04 18:48 |
800 SEK | 2016-12-04 07:33 |
700 SEK | 2016-12-02 11:27 |
600 SEK | 2016-12-01 21:44 |
350 SEK | 2016-11-22 10:44 |
50 SEK | 2016-11-19 10:22 |
50 SEK | Startpris |