Ur Triva-serien för NK, senare klädsel, hårt slitage, skador på klädsel samt stoppning.
1 300 SEK | 2016-12-03 21:40 |
1 200 SEK | 2016-11-29 18:03 |
1 100 SEK | 2016-11-22 15:25 |
75 SEK | 2016-11-29 00:48 |
50 SEK | Startpris |