Grönlackerad metall, bruksslitage, repor, ej funktionstestad, höjd ca 30 cm.
350 SEK | 2016-12-04 18:42 |
300 SEK | 2016-12-04 17:03 |
250 SEK | 2016-12-04 09:56 |
200 SEK | 2016-12-03 07:31 |
175 SEK | 2016-11-20 10:27 |
75 SEK | 2016-11-18 00:01 |
50 SEK | 2016-11-15 20:29 |
50 SEK | Startpris |