Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 84 x 50 cm, höjd 146 cm.
850 SEK | 2016-12-04 19:15 |
800 SEK | 2016-12-04 19:15 |
600 SEK | 2016-12-04 18:41 |
300 SEK | 2016-12-04 17:22 |
150 SEK | 2016-12-03 00:37 |
125 SEK | 2016-11-23 07:15 |
50 SEK | Startpris |