Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, saknar nyckel, 66 x 46 cm, höjd 149 cm.
450 SEK | 2016-11-17 22:18 |
400 SEK | 2016-12-03 23:06 |
250 SEK | 2016-12-03 00:36 |
50 SEK | Startpris |