Osignerade, smärre bruksslitage, diam. 12-22 cm.
150 SEK | 2016-12-04 19:24 |
125 SEK | 2016-12-04 19:24 |
100 SEK | 2016-12-04 18:54 |
50 SEK | 2016-11-27 20:38 |
50 SEK | Startpris |