1950-tal, stomme i svartlackerad metall, klädsel i galonväv, smärre bruksslitage.
950 SEK | 2016-12-04 13:54 |
900 SEK | 2016-11-30 08:58 |
200 SEK | 2016-11-28 12:27 |
150 SEK | 2016-11-15 19:12 |
100 SEK | 2016-11-17 21:37 |
50 SEK | Startpris |