Omkring mitten av 1900-tal, proveniens Svenska Mässan Göteborg, vitfärgat glas samt mässing, smärre bruksslitage, höjd 45, diam 44 cm
1 600 SEK | 2016-12-07 11:06 |
1 500 SEK | 2016-12-09 19:47 |
600 SEK | 2016-12-04 22:37 |
300 SEK | 2016-11-22 18:15 |
50 SEK | Startpris |