1. Taklampa

Omkring mitten av 1900-tal, proveniens Svenska Mässan Göteborg, vitfärgat glas samt mässing, smärre bruksslitage, höjd 45, diam 44 cm

Varunr 37352

11 December 2016 19:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 1 600 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

1 600 SEK2016-12-07 11:06
1 500 SEK2016-12-09 19:47
600 SEK2016-12-04 22:37
300 SEK2016-11-22 18:15
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.