Furu, tidigt 1900-tal, bruksslitage, 90 x 80, höjd 195 cm
250 SEK | 2016-12-05 15:41 |
200 SEK | 2016-12-11 19:01 |
150 SEK | 2016-12-06 22:19 |
50 SEK | Startpris |