Förgylld ram, omkring mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, skada, 100 x 41 cm
125 SEK | 2016-12-11 19:27 |
100 SEK | 2016-11-27 19:45 |
75 SEK | 2016-12-06 14:58 |
50 SEK | Startpris |