Skeppsporträtt, signerad samt daterad 1904, mindre skador/prickar på målning, ram med skador, 49 x 69 cm
125 SEK | 2016-12-11 18:43 |
100 SEK | 2016-12-11 15:55 |
50 SEK | Startpris |