11. Sidobord

Senare hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, 70 x 50, höjd 63 cm

Varunr 37307

11 December 2016 19:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 125 SEK12 00 SEK13 00 SEK

125 SEK2016-12-05 10:08
100 SEK2016-12-11 19:01
50 SEK2016-11-23 23:14
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.