Senare hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, 70 x 50, höjd 63 cm
125 SEK | 2016-12-05 10:08 |
100 SEK | 2016-12-11 19:01 |
50 SEK | 2016-11-23 23:14 |
50 SEK | Startpris |