12. Litografi, Rosa Ekelund

Signerad samt numrerad, 42 x 59 cm

Varunr 37334

11 December 2016 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 150 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

150 SEK2016-12-11 19:02
125 SEK2016-11-27 00:55
75 SEK2016-12-11 19:02
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.