1900-talets andra hälft, senare bemålning, bruksslitage, längd 119 cm
2 400 SEK | 2016-12-11 18:59 |
2 200 SEK | 2016-12-11 18:30 |
1 900 SEK | 2016-12-11 18:57 |
900 SEK | 2016-12-03 20:34 |
800 SEK | 2016-11-27 19:51 |
600 SEK | 2016-12-02 23:14 |
500 SEK | 2016-11-27 18:00 |
300 SEK | 2016-11-27 10:15 |
100 SEK | 2016-11-26 20:43 |
50 SEK | Startpris |