Kvinnoporträtt, signerad samt daterad 1861, 54 x 44 cm
350 SEK | 2016-12-11 19:46 |
300 SEK | 2016-12-11 01:26 |
250 SEK | 2016-12-11 19:46 |
175 SEK | 2016-12-11 19:45 |
50 SEK | Startpris |