19. Stolar "Sjuan", Arne Jakobsen

4 st, ek, fanerskador på ryggar, rostangrepp på underrede, saknar plastkåpor under sits.

Varunr 37301

11 December 2016 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 600 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

1 600 SEK2016-12-08 14:56
1 500 SEK2016-12-11 19:04
1 100 SEK2016-12-07 20:11
1 000 SEK2016-12-05 04:58
1 000 SEK2016-12-07 10:13
600 SEK2016-12-04 11:19
300 SEK2016-11-27 17:40
200 SEK2016-11-29 00:53
150 SEK2016-11-27 00:10
50 SEK2016-11-22 20:27
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.