4 st, ek, fanerskador på ryggar, rostangrepp på underrede, saknar plastkåpor under sits.
1 600 SEK | 2016-12-08 14:56 |
1 500 SEK | 2016-12-11 19:04 |
1 000 SEK | 2016-12-05 04:58 |
1 000 SEK | 2016-12-07 10:13 |
300 SEK | 2016-11-27 17:40 |
200 SEK | 2016-11-29 00:53 |
150 SEK | 2016-11-27 00:10 |
50 SEK | 2016-11-22 20:27 |
50 SEK | Startpris |