2. Olja på pannå, Frans Larsson

"Fågelpredikan", monogramsignerad, 31,5 x 23 cm

Varunr 37324

11 December 2016 19:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 2 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2240 SEK

2 600 SEK2016-12-11 19:00
2 400 SEK2016-12-11 19:00
2 200 SEK2016-12-11 18:43
1 800 SEK2016-12-11 18:56
1 000 SEK2016-12-11 18:46
500 SEK2016-12-11 10:33
400 SEK2016-12-11 01:24
300 SEK2016-12-01 18:08
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.