Första hälft av 1900-tal, bruksslitage
600 SEK | 2016-12-11 16:57 |
550 SEK | 2016-12-11 11:27 |
450 SEK | 2016-12-07 19:06 |
250 SEK | 2016-12-03 10:05 |
250 SEK | 2016-12-06 10:40 |
125 SEK | 2016-11-27 20:41 |
100 SEK | 2016-11-27 17:42 |
50 SEK | Startpris |