Första hälft av 1900-tal, bruksslitage, smuts, 90 x 47, höjd 75 cm
400 SEK | 2016-12-11 17:22 |
350 SEK | 2016-12-11 18:42 |
175 SEK | 2016-12-11 16:21 |
150 SEK | 2016-11-24 18:55 |
150 SEK | 2016-11-28 20:15 |
50 SEK | Startpris |