Delvis förgylld, skuren krön, signerad "FEJ", bra skick, 84 x 38 cm.
350 SEK | 2016-12-11 19:59 |
300 SEK | 2016-12-04 09:14 |
300 SEK | 2016-12-06 10:41 |
50 SEK | Startpris |