22. Ljusstakar, Silver

Ett par, England, bruksslitage, bucklor, höjd 15 cm, vikt inkl. fyllning 550 gram

Varunr 37304

11 December 2016 19:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 850 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

850 SEK2016-12-11 18:52
850 SEK2016-12-11 19:05
750 SEK2016-12-11 19:05
650 SEK2016-12-11 17:27
200 SEK2016-12-07 11:31
125 SEK2016-12-07 15:49
75 SEK2016-11-29 03:52
50 SEK2016-11-22 18:09
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.