Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, 35 x 27 cm
400 SEK | 2016-12-11 18:57 |
350 SEK | 2016-12-11 19:08 |
250 SEK | 2016-12-11 17:46 |
125 SEK | 2016-12-11 00:24 |
50 SEK | Startpris |