21 delar, slitage på dekor, ett fat med glasyrkrackeleringar, burk med fotnagg.
175 SEK | 2016-12-11 20:32 |
150 SEK | 2016-12-11 15:33 |
100 SEK | 2016-12-11 20:32 |
50 SEK | 2016-12-06 23:33 |
50 SEK | Startpris |