34. Pastell, Carl Brandt

Landskap, signerad samt daterad 1905, 34 x 52 cm

Varunr 37333

11 December 2016 19:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

800 SEK2016-12-11 09:46
750 SEK2016-12-11 18:05
300 SEK2016-11-22 16:18
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11 december 19:00,

Vi har stängt för semester under tiden 17 december - 2 januari! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.