1900-tal, smärre bruksslitage, 68 x 22, höjd 73 cm
550 SEK | 2016-12-11 19:09 |
500 SEK | 2016-12-10 00:40 |
400 SEK | 2016-12-11 19:09 |
300 SEK | 2016-11-26 18:21 |
300 SEK | 2016-11-29 22:38 |
200 SEK | 2016-11-28 07:58 |
50 SEK | 2016-11-23 23:15 |
50 SEK | Startpris |