Smärre bruksslitage, höjd vas 18,5, höjd skål 12, diam. 18,5 cm. Signerade.
350 SEK | 2016-12-11 11:53 |
300 SEK | 2016-12-11 19:12 |
200 SEK | 2016-11-27 21:29 |
125 SEK | 2016-11-27 20:49 |
50 SEK | Startpris |