Segelfartyg, monogramsignerad samt daterad -46, mindre reva på duk, 82 x 64 cm
200 SEK | 2016-12-11 19:17 |
175 SEK | 2016-12-11 19:17 |
125 SEK | 2016-12-11 19:16 |
75 SEK | 2016-12-05 20:35 |
50 SEK | 2016-11-28 11:49 |
50 SEK | Startpris |