Ej märkt, smärre bruksslitage, ställvis slitage på skiva, repor, 130 x 62 cm, höjd 58 cm.
150 SEK | 2017-01-08 19:28 |
125 SEK | 2017-01-08 19:28 |
75 SEK | 2017-01-08 19:27 |
50 SEK | Startpris |