Med intarsiadekor samt skiva i sten, smärre bruksslitage, mindre nagg i stenskiva, 80 x 43 cm, höjd 72 cm.
500 SEK | 2017-01-08 19:02 |
450 SEK | 2017-01-08 18:35 |
400 SEK | 2017-01-08 18:16 |
300 SEK | 2016-12-31 20:24 |
200 SEK | 2016-12-16 11:35 |
175 SEK | 2016-12-11 22:16 |
50 SEK | Startpris |