11. Stilbyrå

Med intarsiadekor samt skiva i sten, smärre bruksslitage, mindre nagg i stenskiva, 80 x 43 cm, höjd 72 cm.

Varunr 37628

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

500 SEK2017-01-08 19:02
450 SEK2017-01-08 18:35
400 SEK2017-01-08 18:16
300 SEK2016-12-31 20:24
200 SEK2016-12-16 11:35
175 SEK2016-12-11 22:16
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.