Gustaviansk stil, överdel med vitrinluckor och hyllplan, underdel med luckpar och bakomliggande hyllor samt lådor, bruksslitage, repor, mindre färgbortfall, smuts, 105 x 42 cm, höjd ca 175 cm.
1 100 SEK | 2017-01-08 14:08 |
1 000 SEK | 2017-01-08 11:00 |
500 SEK | 2016-12-25 11:37 |
500 SEK | 2017-01-04 19:26 |
300 SEK | 2016-12-25 06:28 |
50 SEK | Startpris |