13. Skåp med vitrinöverdel, GR. Möbler, Tibro

Gustaviansk stil, överdel med vitrinluckor och hyllplan, underdel med luckpar och bakomliggande hyllor samt lådor, bruksslitage, repor, mindre färgbortfall, smuts, 105 x 42 cm, höjd ca 175 cm.

Varunr 37646

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 100 SEK2017-01-08 14:08
1 000 SEK2017-01-08 11:00
500 SEK2016-12-25 11:37
500 SEK2017-01-04 19:26
300 SEK2016-12-25 06:28
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.