Bruksslitage, färgskav, färgbortfall, fanérskador, 62 x 37 cm, höjd 48 cm.
250 SEK | 2017-01-07 22:21 |
200 SEK | 2017-01-08 19:38 |
100 SEK | 2016-12-10 23:51 |
75 SEK | 2016-12-10 13:50 |
50 SEK | 2016-12-08 22:33 |
50 SEK | Startpris |