1970-tal, lackerad metall, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd ca 30 cm.
100 SEK | 2017-01-08 19:47 |
75 SEK | 2017-01-08 12:12 |
50 SEK | 2016-12-19 23:12 |
50 SEK | Startpris |