2 st, mindre fotnagg på större skål, i övrigt fint skick, signerade, diam. 12-19 cm.
100 SEK | 2017-01-08 19:47 |
75 SEK | 2017-01-04 19:08 |
50 SEK | 2016-12-11 22:19 |
50 SEK | Startpris |