Kanton, skador, lagningar, höjd 20-23 cm.
500 SEK | 2016-12-16 04:15 |
500 SEK | 2017-01-08 19:53 |
100 SEK | 2016-12-26 00:46 |
50 SEK | 2016-12-11 20:53 |
50 SEK | Startpris |