Skador, lagningar, diam. 14-22 cm.
450 SEK | 2017-01-08 19:58 |
400 SEK | 2017-01-08 19:58 |
300 SEK | 2016-12-15 20:14 |
175 SEK | 2017-01-08 19:57 |
50 SEK | Startpris |