Två kannor varav en saknar lock, 6 mindre koppar med fat samt två större med fat och extrafat, 4 äggkoppar, bruksslitage, delar med mindre nagg förekommer.
100 SEK | 2017-01-08 20:00 |
75 SEK | 2017-01-08 20:00 |
50 SEK | 2016-12-06 23:48 |
50 SEK | Startpris |