Med skiva i marmor, bruksslitage, mindre repor och märken i trä, spricka i skiva, 89 x 46 cm, höjd 78 cm.
500 SEK | 2017-01-08 19:06 |
450 SEK | 2017-01-08 19:06 |
300 SEK | 2017-01-05 20:40 |
150 SEK | 2016-12-31 20:26 |
125 SEK | 2017-01-01 14:19 |
50 SEK | Startpris |