1700-tal, nagg samt sprickor, diam. 23 cm.
300 SEK | 2017-01-08 15:21 |
300 SEK | 2017-01-08 20:11 |
100 SEK | 2016-12-07 15:00 |
75 SEK | 2016-12-11 00:03 |
50 SEK | Startpris |